Ana Sayfa

Yeni bloğuma hoş geldiniz.

Uzaklardan birinden herkese merhaba ! Ekim 2019’da başlayan Amerika serüvenimde ve devam eden bu yolculuğumda karşılaştığım her şeyi sizinle paylaşmak için burdayım. Öneri, şikayet ve sorularınızı bana mail olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda sitenin en alt kısmında yer alan dil seçenekleri ile okumak istediğiniz dilde siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Son yazılar

Tübitak 2213-A Yurt Dışı Doktora Burs Programı

Herkese merhabalar, yine bulduğum bir burs programıyla sizin için bir blog yayımlamak istedim. Çok fazla uzatmadan içeriğime geçeyim. Öncelikle elbette bursa başvuru şartlarını görelim : -Bu bursu alabilmenin ilk şartlarından birisi, THE veya QS dünya üniversite sıralamasında, alan bazında yapılan yapılan sıralamalarda ilk 100’de yer alan bir üniversiteden ve bölümden doktoraya kabul almanız gerekiyor. Bu … Okumaya devam et Tübitak 2213-A Yurt Dışı Doktora Burs Programı

İngilizce Öğrenirken Yardım Alabileceğiniz Youtube Kanalları :

Merhaba arkadaşlar, bu yazımdan daha önce yayımlamış olduğum İngilizce öğrenme kaynakları hızlı bir şekilde bir çok insan tarafından okunduğu için bu haftaki yazımda da yine sizlere alternatif İngilizce kaynaklar sunmaya geldim. Dil öğrenirken herkes tarafından muhakkak önerisi yapılan bir çok kanalla karşılaşmışsınızdır. Nereden başlayacağım, hangisini izleyeceğim diye aklınızda bir karmaşa olabilir fakat benim size önerim … Okumaya devam et İngilizce Öğrenirken Yardım Alabileceğiniz Youtube Kanalları :

Yurt Dışında Başvurabileceğiniz Burslar :

1- FULLBRIGHT BURSLARI : Fullbright Bursu Amerika’da eğitim alacak olan öğrenciler için en prestijli burslardan biridir. Fullbright Araştırma Komisyonu, Türk ya da Amerikan öğrenci, araştırmacı ve profesyonellere akademik faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için burslar sağlarlar. Bu bursu almaya hak kazanmış öğrencilerin tüm masrafları bu burs komisyonu tarafından karşılanır. Türkiye’den Amerika’ya alacağınız uçak biletinize kadar her şey ödenir. … Okumaya devam et Yurt Dışında Başvurabileceğiniz Burslar :

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.