Ana Sayfa

Yeni bloğuma hoş geldiniz.

Uzaklardan birinden herkese merhaba ! Ekim 2019’da başlayan Amerika serüvenimde ve devam eden bu yolculuğumda karşılaştığım her şeyi sizinle paylaşmak için burdayım. Öneri, şikayet ve sorularınızı bana mail olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda sitenin en alt kısmında yer alan dil seçenekleri ile okumak istediğiniz dilde siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Son yazılar

TÜBİTAK 2213-B Yurt Dışı Doktora Burs Programı :

Herkese merhabalar, bu haftaki yazımızda burs bulup eğitim hayatına prestijli burslarla devam etmeyi planlayan öğrencilerimiz için bir programdan bahsedeceğim. Yurt dışında okumak bazen hayal gibi gelebilir fakat önemli olan hayalleriniz için neler yapabileceğinize dair olan araştırmalarınız. Eğer bu sayfa hayallerinize giden yolda karşınıza çıkan bloglardan biriyse aranızda olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Sözü çok uzatmadan… Okumaya devam et TÜBİTAK 2213-B Yurt Dışı Doktora Burs Programı :

BÖLÜMLERE GÖRE AYRILMIŞ EN İYİ ÜNİVERSİTELER :

Herkese merhabalar değerli okuyucular, bu yazımızda eğer okula değil de okumak istediğiniz bölüme karar vermiş ve okul arayışındaysanız size fikir olması açısından bölümlere göre sınıflandırılmış en iyi okullardan bahsedeceğim. Tabi burada sınıflandıracağım okullar sadece bunlarla sınırlı değil fakat buradakiler en iyisi olarak geçen ve başarı oranı oldukça yüksek okullar. KİMYA : -Massachusetts Institute of Technology… Okumaya devam et BÖLÜMLERE GÖRE AYRILMIŞ EN İYİ ÜNİVERSİTELER :

Tübitak 2213-A Yurt Dışı Doktora Burs Programı

Herkese merhabalar, yine bulduğum bir burs programıyla sizin için bir blog yayımlamak istedim. Çok fazla uzatmadan içeriğime geçeyim. Öncelikle elbette bursa başvuru şartlarını görelim : -Bu bursu alabilmenin ilk şartlarından birisi, THE veya QS dünya üniversite sıralamasında, alan bazında yapılan yapılan sıralamalarda ilk 100’de yer alan bir üniversiteden ve bölümden doktoraya kabul almanız gerekiyor. Bu… Okumaya devam et Tübitak 2213-A Yurt Dışı Doktora Burs Programı

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.