MALTA GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI

Bu yazımızda da rotamızı Malta’ya çeviriyoruz. Malta’da dil eğitimi almanızı sağlayan bir programdan bahsedeceğim. Türk Kültür Vakfı Malta’da NSTS Dil Okullarıyla bir anlaşma yapmış. Eğer Malta’da eğitim almayı düşünüyorsanız da gideceğiniz okul NSTS Language Center.

Buraya okulun ismini bırakıyorum ki kafanızda soru işareti olmadan araştırın.

Dil Okulu

Malta’daki bu dil okulu butik bir okul olarak geçiyor. Okuldaki hocalar ise CELTA VE DELTA Sertifikalarına sahip profesyonel kişiler.

Butik bir okul olduğu için sınıflarda grup öğrenciler şeklinde 5-8 kişi sayısı arasında kalabalık olmadan birebir dil eğitimi almanız sağlanıyor. A2-C1 dil seviyesi aralığında eğitim alma imkanı yakalayabiliyorsunuz. Seçtiğiniz programa İş İngilizcesi de ekleyebiliyorsunuz. Eğer kariyer alanında dil öğrenmek isterseniz bunun da imkanlarını sunuyorlar.

Haftalık ders saati 20 saat. Programa katılım yaşı 18 olarak belirlenmiş. Dil seviyenizi ölçmek için bir dil seviyesi sınavına girmeniz gerekiyor. Buna göre planlama yapılıyor ki seviyeniz düzeyinde ders alabilin. Dil okulu size 2 ayrı konaklama rezidansı sunmaktadır. Kahvaltının dahil olduğu tek kişilik ya da paylaşımlı odaları da seçebilirsiniz, Malta kültürüne gerçekten sahip olmak ve ülkeyi yerelden görmek istiyorsanız aile yanı konaklama ile özel bir konaklama yapabilirsiniz. Bu tamamen kişisel bir tercih. Aile evinde kalırken de elbette özel odanız oluyor bu konuda içiniz rahat olsun. Aile yanı konaklamaları bana göre harika bir tercih. 2 yıldır Amerikalı bir aileyle yaşayan biri olarak tavsiyemdir 🙂

Konaklama ve yemek seçenekleri hakkında detaylı bilgi için info@turkkulturvakfi.org.tr adresine email atabilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME :

Dil okulu eğitimi, konaklama, sağlık sigortası, gidiş dönüş uçak bileti, vize süreci evrak danışmanlığı ve Malta Havalimanı karşılaması ile program ücreti 2 aylık Malta eğitimi için $6000 olarak hesaplanmış.

Programı size genel hatlarıyla özetlemiş oldum. Daha detaylı bilgi ve iletişim için resmi site linkini bırakacağım. Buradan iletişime geçebilirsiniz.

Umarım işinize yarayacak bir yazı olmuştur. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Daha fazlası için takip etmeyi unutmayın.

UZAKLARDAN BİRİ…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s