BİRAZ TANIŞALIM MI ?

  Ben doğma büyüme Burdurluyum. Burdur’un küçük bir ilçesi olan Gölhisar’da doğdum. Gölhisar  -bilmeyenler için-  22.000 nüfuslu Burdur ilçeleri arasında gelişmekte olan, Roma’nın tarihi sayfalarının bir kısmına tanıklık eden KBYRA Antik Kenti’ni içinde bulunduran bir ilçe. Kendi içerisinde çok bir özellik barındırmasa da ; çevre yerlerdeki tatil alanlarına çok kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir yer.

          Sözün özüne geçersek ben eğitimimi bu ilçede tamamladım. Atatürk İlköğretim Okulundan mezun olduktan sonra maddi sebepler dolayısı ile liseyi de Gölhisar’da okumak zorunda kaldım. Gölhisar Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Denizli Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım.

           Dört yıllık eğitimimi Pamukkale Üniversitesinde tamamlamaya çalışırken Denizli Kent Konseyi Atalar Bilgi Evi ve Kurs Merkezinde Gönüllü Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak çalıştım. 2018 senesinde üniversiteden  mezun olduktan sonra özel liselerde ve kurs merkezlerinde çalışmaya devam ettim. Şu anda Amerika Birleşik Devletlerinde yaşıyorum. Eğitim hayatıma burada devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s